| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Вага | 497 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 100 см |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 1 719.90 грн.
29 747.84 грн.
Повідомити коли з’явиться
23 534 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 111 |
| Вага | 132 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
1 240 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 |
| Вага | 124 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
1 663 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 127 |
| Вага | 141 |
| Клас | Medium |
Характеристики
2 752 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 136.5 |
| Вага | 141 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
1 506 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 113 см |
| Вага | 77 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 278 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 см |
| Вага | 198 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
585 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 109 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 850 грн.
В кошик
Купить в 1 клик







