| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 107 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
12 555 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 88 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
13 898 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 101 см |
| Вага | 69 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
5 745 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 079 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 139 см |
| Вага | 135 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
4 670 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
4 735 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 127 см |
| Вага | 137 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
4 125 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 142 см |
| Вага | 190 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 680 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 164 см |
| Вага | 170 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
8 640 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 150 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
4 690 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 143 см |
| Вага | 108 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
1 683 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Вага | 104 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
7 220 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 120 |
| Вага | 90 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
10 125 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Кількість секцій | 2 |
| Транспортувальна довжина | 105 |
| Вага | 68 |
| Клас | Super Ultra Light |
Характеристики
от 4 140 грн.
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 107 |
| Вага | 308 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 146 см |
| Вага | 389 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 см |
| Вага | 342 |
| Кількість секцій | 3 + 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 129 см |
| Вага | 420 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
1 099 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Кількість секцій | 3+2 |
| Транспортувальна довжина | 125 см |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 136 см |
| Вага | 469 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики







