| Матеріал бланка | Карбон |
| Вага | 388 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 см |
| Вага | 220 г |
| Кількість секцій | 3+4 |
Характеристики
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 116 |
| Вага | 363 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 85 см |
| Вага | 310 г |
| Кількість секцій | 1 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 125 см |
| Вага | 395 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 187 см |
| Вага | 410 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
49 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
49 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
477 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Кількість секцій | 1 |
Характеристики
2 868.75 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 61 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 180.25 грн.
В кошик
Купить в 1 клик







