| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 128 см |
| Вага | 265 г |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 202 см |
| Вага | 427 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 201 см |
| Вага | 380 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Вага | 324 г |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
45 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
185 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
1 080 грн.
Повідомити коли з’явиться
4 304 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Транспортувальна довжина | 80 см |
Характеристики
724.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
1 035 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 99 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 673 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
3 366 грн.
Повідомити коли з’явиться







