| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 120 см |
| Вага | 135 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
18 325 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 127 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 470 грн.
Повідомити коли з’явиться
3 540 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 115 см |
| Вага | 116 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
6 509 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 146 см |
| Вага | 125 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
22 750 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 129 см |
| Вага | 145 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
7 690 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 315 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 700 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 90 см |
| Вага | 60 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Super Ultra-Light |
Характеристики
1 449 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 114 см |
| Вага | 79 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
3 219 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 133 |
| Вага | 134 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra Heavy |
Характеристики
12 600 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Кількість секцій | 4 |
| Транспортувальна довжина | 61 |
| Вага | 80 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
от 2 745 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 154 |
| Вага | 220 г |
| Кількість секцій | 3 |
| Клас | Light |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 158 см |
| Вага | 265 г |
| Кількість секцій | 2 + 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 70 см |
| Вага | 298 г |
| Кількість секцій | 7+3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 230 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 127 см |
| Вага | 295 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 135 см |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
4 487 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 106 см |
| Вага | 262 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
1 935 грн.
от 1 935 грн.
Довжина—До 300
- До 300
- До 330
- До 360
- До 390
- До 420
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 187 см |
| Вага | 350 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 188 см |
| Вага | 390 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики







