| Транспортувальна довжина | 103 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
3 138.75 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
30 534 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
от 3 240 грн.
3 672.90 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
6 945 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 100 см |
| Вага | 220 г |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
2 056 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 135 см |
| Вага | 90 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 2 025 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 135 см |
| Вага | 282 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 3 749 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 42 см |
| Вага | 75 г |
| Кількість секцій | 9 |
Характеристики
от 1 197 грн.
от 520 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 130 см |
| Вага | 210 г |
| Кількість секцій | 7 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 116 см |
| Вага | 214 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 668.25 грн.
| Транспортувальна довжина | 119 см |
| Вага | 200 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 490 грн.







