| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 140 см |
| Вага | 308 г |
| Кількість секцій | 7 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 114 см |
| Вага | 218 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 2 531.81 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 102 см |
| Вага | 137 Г |
| Кількість секцій | 2+3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Вага | 220 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
4 089 грн.
Повідомити коли з’явиться
от 819 грн.
от 290 грн.
от 250 грн.
от 1 030.50 грн.
2 457 грн.
Повідомити коли з’явиться
67.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
405 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
150 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
472.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
898 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
918 грн.
Повідомити коли з’явиться







