| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 127 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 959 грн.
Повідомити коли з’явиться
4 507 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 129 см |
| Вага | 160 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
9 705 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 116 см |
| Вага | 119 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 290 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 95 см |
| Вага | 45 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
21 466 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 85 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
3 492 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 114 см |
| Вага | 64 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
8 392 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 140 см |
| Вага | 104 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
4 420 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 142 |
| Вага | 104 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
11 115 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Кількість секцій | 2 |
| Транспортувальна довжина | 90 |
| Вага | 53 |
Характеристики
от 2 500 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 96 см |
| Вага | 190 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 99 см |
| Вага | 271 г |
| Кількість секцій | 3 + 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Кількість секцій | 3+3 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
| Кількість секцій | 3+2 |
| Транспортувальна довжина | 135 см |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 128 см |
| Вага | 260 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 187 см |
| Вага | 327 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 136 см |
| Вага | 385 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Вага | 336 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
49 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
185 грн.
В кошик
Купить в 1 клик







