| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 152 см |
| Вага | 192 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
3 465 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 110 см |
| Вага | 107 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
2 700 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 см |
| Вага | 141 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
981 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 141 см |
| Вага | 153 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 858.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 99 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
14 165 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал руків'я | EVA |
Характеристики
12 278 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 139 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
10 230 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 132 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 767 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 108 см |
| Вага | 105 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
3 740 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 127 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 150 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 125 см |
| Вага | 125 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
4 176 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 157 см |
| Вага | 160 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
8 030 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 172 см |
| Вага | 175 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
16 900 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 145 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
3 335 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 118 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
4 167 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 107.5 см |
| Вага | 68 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
5 950 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 133,5 см |
| Вага | 124 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
4 275 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 152 |
| Вага | 134 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
12 600 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
ZEMEX Pro Feeder Z-10 - лінійка бюджетних фідерів для любительської риболовлі. Оптимальне співвідношення ціна-якість робить дані вудилища доступними для більшості рибалок.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 117 см |
| Клас | Light |
Характеристики
2 800.35 грн.
от 2 800.35 грн.
Матеріал бланка—Карбон
- Карбон
Матеріал руків'я—Пробка/EVA
- Пробка/EVA
Довжина—До 330
- До 330
- До 360
- До 390
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 см |
| Вага | 240 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
| Клас | Medium heavy |
Характеристики
2 902.50 грн.
от 2 902.50 грн.
Довжина—До 360
- До 300
- До 330
- До 360
- До 390
В кошик
Купить в 1 клик







