от 1 638 грн.
1 054.70 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
6 834.88 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
от 2 500 грн.
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 95 |
| Вага | 135 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
672 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 |
| Вага | 108 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
1 320 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 156 |
| Вага | 230 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
1 000 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 |
| Вага | 160 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
1 307 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 132 см |
| Вага | 155 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 809 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 140 см |
| Вага | 240 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
2 108.87 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 102 см |
| Вага | 74 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
4 680 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 140 см |
| Вага | 191 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
2 151 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 113 см |
| Вага | 91 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
1 822.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 141 см |
| Вага | 196 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
2 430 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 117.5 см |
| Вага | 99 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
2 880 грн.
В кошик
Купить в 1 клик







