17 570 грн.
Повідомити коли з’явиться
от 2 772 грн.
3 850 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
2 700 грн.
Повідомити коли з’явиться
от 1 923.75 грн.
от 2 500 грн.
| Матеріал бланка | Композит |
| Транспортувальна довжина | 127 |
| Вага | 206 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 882 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 127 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 2 284.83 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 210 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 54 см |
| Вага | 275 г |
| Кількість секцій | 12 |
| Клас | Light |
Характеристики
от 2 520 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 136 см |
| Вага | 312 г |
Характеристики
от 5 932 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 140 см |
| Вага | 294 г |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
от 1 777.50 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 125.5 см |
| Вага | 198 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Super Extra-Heavy |
Характеристики
3 465 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
от 734.40 грн.
от 1 030.50 грн.
от 869.40 грн.







