| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 142 см |
| Вага | 135 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
9 541 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 113 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
4 050 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 108 см |
| Вага | 60 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
6 480 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 84 см |
| Вага | 62 |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
от 4 351.50 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Клас | Black Swan Nano |
| Транспортувальна довжина | 95 |
| Вага | 38 |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
от 11 430 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 127 см |
| Кількість секцій | 2+3 |
| Клас | Light |
Характеристики
10 746 грн.
Матеріал бланка—Карбон
- Карбон
Матеріал руків'я—Пробка/EVA
- Пробка/EVA
Довжина—До 300
- До 300
- До 330
- До 360
- До 390
- До 420
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 147 см |
| Вага | 319 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 56 см |
| Вага | 180 г |
| Кількість секцій | 5 + 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 116 см |
| Вага | 250 г |
| Кількість секцій | 3+2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 117 см |
| Вага | 194 г |
| Кількість секцій | 3+2 |
Характеристики
| Кількість секцій | 3+2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 124 см |
| Вага | 200 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 187 см |
| Вага | 345 г |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Транспортувальна довжина | 95 см |
| Вага | 315 г |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 187 см |
| Вага | 433 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
6 325.02 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
49 грн.
В кошик
Купить в 1 клик







