| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 111 см |
| Вага | 86 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
1 170 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 156 см |
| Вага | 190 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
2 493 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 66 см |
| Вага | 185 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 62 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
7 735 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 116 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
8 364 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 94 см |
| Вага | 64 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
6 730 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 135 см |
| Вага | 150 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
14 497 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 158 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 660 грн.
Повідомити коли з’явиться
6 085 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 125 см |
| Вага | 112 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 567 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 160 см |
| Вага | 135 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
23 890 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 290 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 840 грн.
Повідомити коли з’явиться
2 650 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 90 см |
| Вага | 58 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Super Ultra-Light |
Характеристики
1 368 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 115 см |
| Вага | 100 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
4 420 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 133 |
| Вага | 97 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
10 800 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/Пробка |
| Транспортувальна довжина | 119 |
| Вага | 70 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
11 000 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 70 |
| Вага | 220 u |
Характеристики
383 грн.
от 383 грн.
Довжина—До 240
- До 210
- До 240
- До 270
- До 300
- До 360
- До 390
- До 450
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 127 см |
| Вага | 300 г |
| Кількість секцій | 3 + 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 117 см |
| Вага | 280 г |
| Кількість секцій | 3+2 |
Характеристики







