| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 г |
| Вага | 205 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 см |
| Вага | 318 г |
| Кількість секцій | 3 + 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 3+2 |
| Клас | Extra Heavy |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 154 см |
| Вага | 240 г |
| Кількість секцій | 2+3 |
Характеристики
| Кількість секцій | 3+2 |
| Транспортувальна довжина | 135 см |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 128 см |
| Вага | 255 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 188 см |
| Вага | 528 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 187 см |
| Вага | 413 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Вага | 600 г |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
45 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
185 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
463.50 грн.
Повідомити коли з’явиться
2 869 грн.
Повідомити коли з’явиться







