| Транспортувальна довжина | 121 см |
| Вага | 140 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 620 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 130 см |
| Вага | 144 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
6 345 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 137 см |
| Вага | 186 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
от 989.10 грн.
от 967.50 грн.
от 661.50 грн.
от 300 грн.
103.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
103.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
40 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
405 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
2 049 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
162 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
288 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
302 грн.
Повідомити коли з’явиться
240 грн.
В кошик
Купить в 1 клик







