| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 136 см |
| Вага | 465 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 96.5 см |
| Вага | 293 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
49 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
596 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Транспортувальна довжина | 160 см |
| Вага | 650 г |
| Кількість секцій | 1 |
Характеристики
1 170 грн.
Повідомити коли з’явиться
661.50 грн.
Повідомити коли з’явиться
от 850.50 грн.
11 440 грн.
Повідомити коли з’явиться
5 083 грн.
Повідомити коли з’явиться







