1 296 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Кількість секцій | 1 |
Характеристики
2 463.75 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 64 см |
| Кількість секцій | 1 |
Характеристики
1 647 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 67 см |
Характеристики
400 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
35 170 грн.
Повідомити коли з’явиться
от 2 199 грн.
3 931 грн.
Повідомити коли з’явиться
47 885 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 108 см |
| Вага | 58 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 137 см |
| Вага | 152 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 115 см |
| Вага | 180 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 153 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
от 945 грн.







