| Матеріал бланка | Карбон |
| Вага | 406 г |
| Кількість секцій | Карповик: 3; Фідер: 3+2 (скловолокно; карбон) |
Характеристики
| Кількість секцій | 3+3 |
| Вага | 259 г |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 127 см |
| Вага | 280 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 188 см |
| Вага | 423 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 128 см |
| Вага | 485 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Вага | 325 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
49 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
59 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
от 200 грн.
2 295 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
1 305 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 188 см |
Характеристики
1 449 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 75 см |
Характеристики
432 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 103 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
3 138.75 грн.
В кошик
Купить в 1 клик







