| Матеріал бланка | Карбон |
| Вага | 345 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 135 см |
| Вага | 348 г |
| Кількість секцій | 8 |
Характеристики
от 7 875 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 137.5 см |
| Вага | 217 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 122 см |
| Вага | 154 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 787.50 грн.
от 550 грн.
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 160 г |
Характеристики
570 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
от 1 452 грн.
| Транспортувальна довжина | 125 см |
| Вага | 171 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 800 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 122 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
5 985 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 135 см |
| Вага | 223 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
1 329 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 134 см |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 100 см |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 |
| Вага | 152 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 307 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 |
| Вага | 128 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
1 357 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 127 |
| Вага | 149 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
2 915 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 94.5 |
| Вага | 95 г |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
903 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 128 см |
| Вага | 87 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 341 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 см |
| Вага | 229 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
600 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 120 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 903 грн.
В кошик
Купить в 1 клик










