| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 188 см |
| Вага | 410 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Транспортувальна довжина | 115 см |
| Вага | 296 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 188 см |
| Вага | 390 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 128 |
| Вага | 333 г |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
от 2 310 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Вага | 130 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 115 см |
| Вага | 64 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Транспортувальна довжина | 120 см |
| Вага | 180 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
от 598.50 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 114 см |
| Вага | 145 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 1 333 грн.
| Транспортувальна довжина | 130 см |
| Вага | 280 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 3 800 грн.
| Транспортувальна довжина | 132 см |
| Вага | 310 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 2 970 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 110 см |
| Вага | 155 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
2 700 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 155 см |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 156 см |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
от 4 222 грн.
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 124 |
| Вага | 195 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
764 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 118.5 |
| Вага | 122 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
1 518 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 115 |
| Вага | 92 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
2 124 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 124 |
| Вага | 125 |
| Клас | Light |
Характеристики
1 357 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 127 |
| Вага | 141 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
1 710 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 124 см |
| Вага | 105 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 115 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 139 см |
| Вага | 202 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 926 грн.
Повідомити коли з’явиться










