| Матеріал бланка | Композит |
| Транспортувальна довжина | 116 см |
| Вага | 202 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 724.50 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 142 см |
| Вага | 224 г |
Характеристики
от 9 731 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 139 см |
| Вага | 135 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 135 см |
| Вага | 84 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 1 822.50 грн.
| Транспортувальна довжина | 119 см |
| Вага | 155 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
от 280 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 130 см |
| Вага | 174 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
6 795 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 126 см |
| Вага | 182 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 142 см |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 131 см |
| Кількість секцій | 1+1 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 124.5 |
| Вага | 167 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 330 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 |
| Вага | 172 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
1 663 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 104.5 |
| Вага | 122 |
| Клас | Light |
Характеристики
903 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Довжина | До 240 |
| Транспортувальна довжина | 102 см |
| Вага | 93 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
7 814.25 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Композит |
| Транспортувальна довжина | 45 см |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 113 см |
| Вага | 69 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 550 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 61 см |
| Вага | 142 г |
| Кількість секцій | 5 |
| Клас | Medium |
Характеристики
2 846.10 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 91 см |
| Вага | 68 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
4 230 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 114 см |
| Вага | 79 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
2 830.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 110 см |
| Вага | 118 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
1 647 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 130 см |
| Вага | 159 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
2 124 грн.
В кошик
Купить в 1 клик










