| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 100 см |
| Вага | 152 г |
| Кількість секцій | 3 + 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 97 см |
| Вага | 248 г |
| Кількість секцій | 4+3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 116 см |
| Вага | 250 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 202 см |
| Вага | 460 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 108 см |
| Вага | 335 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Вага | 345 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 135 см |
| Вага | 348 г |
| Кількість секцій | 8 |
Характеристики
от 7 875 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 137.5 см |
| Вага | 217 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 122 см |
| Вага | 154 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 787.50 грн.
от 520 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 130 см |
| Вага | 210 г |
| Кількість секцій | 7 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 116 см |
| Вага | 214 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 668.25 грн.
| Транспортувальна довжина | 119 см |
| Вага | 200 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 490 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 112 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
5 760 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 136 см |
| Вага | 158 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
6 078 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Транспортувальна довжина | 134 см |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 114 см |
| Кількість секцій | 1+1 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 |
| Вага | 152 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 307 грн.
В кошик
Купить в 1 клик










