| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 127 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 2 284.83 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 210 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 54 см |
| Вага | 275 г |
| Кількість секцій | 12 |
| Клас | Light |
Характеристики
от 2 520 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 136 см |
| Вага | 312 г |
Характеристики
от 5 932 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 140 см |
| Вага | 294 г |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
от 1 777.50 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 125.5 см |
| Вага | 198 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Super Extra-Heavy |
Характеристики
3 465 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Вага | 610 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
3 326 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Вага | 1858.45 |
| Транспортувальна довжина | 147 см |
| Вага | 521 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 95 |
| Вага | 135 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
672 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 |
| Вага | 108 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
1 320 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 156 |
| Вага | 230 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
1 000 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 |
| Вага | 160 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
1 307 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 132 см |
| Вага | 155 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 809 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 140 см |
| Вага | 240 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
2 108.87 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 102 см |
| Вага | 74 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
4 680 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 140 см |
| Вага | 191 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
2 151 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 113 см |
| Вага | 91 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
1 822.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 141 см |
| Вага | 196 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
2 430 грн.
В кошик
Купить в 1 клик










