| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Кількість секцій | 3+3 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
| Кількість секцій | 3+2 |
| Транспортувальна довжина | 135 см |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 128 см |
| Вага | 260 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 187 см |
| Вага | 327 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 136 см |
| Вага | 385 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Вага | 336 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 100 см |
| Вага | 220 г |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
2 056 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 135 см |
| Вага | 90 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 2 025 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 135 см |
| Вага | 282 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 3 749 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 42 см |
| Вага | 75 г |
| Кількість секцій | 9 |
Характеристики
от 1 197 грн.
от 520 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 130 см |
| Вага | 210 г |
| Кількість секцій | 7 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 116 см |
| Вага | 214 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 668.25 грн.
| Транспортувальна довжина | 119 см |
| Вага | 200 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 490 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 112 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
5 760 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 136 см |
| Вага | 158 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
6 078 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Транспортувальна довжина | 134 см |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 114 см |
| Кількість секцій | 1+1 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 124.5 |
| Вага | 167 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 330 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 |
| Вага | 172 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
1 663 грн.
В кошик
Купить в 1 клик










