| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 187 см |
| Вага | 380 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 188 см |
| Вага | 397 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 97 см |
| Вага | 400 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
14 681 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 106 |
| Вага | 195 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 1 853 грн.
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 188 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 66.5 |
| Вага | 63 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Транспортувальна довжина | 73 см |
| Вага | 215 г |
| Кількість секцій | 6 |
| Клас | Medium |
Характеристики
от 1 323 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 113 см |
| Вага | 130 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 1 200 грн.
от 2 900 грн.
| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Вага | 125 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 2 227.50 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 110 см |
| Вага | 140 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
2 700 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 105 см |
| Вага | 221 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
1 490 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 108.5 |
| Вага | 100 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 518 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 124 |
| Вага | 103 |
| Клас | Light |
Характеристики
2 236 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 124 |
| Вага | 135 |
| Клас | Light |
Характеристики
1 894 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 112 |
| Вага | 136 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 349 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 98 см |
| Вага | 71 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 161 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 154 см |
| Вага | 224 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 998 грн.
Повідомити коли з’явиться










