| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 107 |
| Вага | 308 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 146 см |
| Вага | 389 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 см |
| Вага | 342 |
| Кількість секцій | 3 + 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 129 см |
| Вага | 420 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
1 099 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Кількість секцій | 3+2 |
| Транспортувальна довжина | 125 см |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 136 см |
| Вага | 469 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 188 см |
| Вага | 410 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Транспортувальна довжина | 115 см |
| Вага | 296 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 188 см |
| Вага | 390 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 128 |
| Вага | 333 г |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
от 2 310 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Вага | 130 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 115 см |
| Вага | 64 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Транспортувальна довжина | 120 см |
| Вага | 180 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
от 598.50 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 114 см |
| Вага | 145 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 1 333 грн.
| Транспортувальна довжина | 130 см |
| Вага | 280 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 3 800 грн.
| Транспортувальна довжина | 132 см |
| Вага | 310 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 2 970 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 110 см |
| Вага | 155 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
2 700 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 155 см |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 156 см |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
от 4 222 грн.
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 110 |
| Вага | 156 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
708 грн.
В кошик
Купить в 1 клик










