| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/Пробка |
| Транспортувальна довжина | 125 см |
| Вага | 80 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
11 000 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 112 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
18 225 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 102 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
14 412 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 87 см |
| Вага | 59 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
5 272 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
13 409 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
16 271 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
13 727 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
16 952.05 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 107 см |
| Вага | 90 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
20 193 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
14 344.45 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 1 |
| Клас | Medium |
Характеристики
20 564 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 1 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
20 564 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 1 |
| Клас | Medium |
Характеристики
21 730 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 209 см |
| Кількість секцій | 1 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
20 352 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 217 см |
| Кількість секцій | 1 |
| Клас | Light |
Характеристики
19 822 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 217 см |
| Кількість секцій | 1 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
20 034 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 208 см |
| Кількість секцій | 1 |
| Клас | Medium |
Характеристики
20 087 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
22 472 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
15 387.49 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
23 322.12 грн.
В кошик
Купить в 1 клик










