| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 139 см |
| Вага | 130 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
4 560 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
4 780 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 127 см |
| Вага | 146 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
4 428 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 141 см |
| Вага | 160 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
3 460 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 157 см |
| Вага | 195 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
7 950 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 158 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
5 580 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 144 см |
| Вага | 191 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
1 908 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 86 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
7 620 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 120 |
| Вага | 85 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
10 125 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 156 |
| Вага | 204 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra Heavy |
Характеристики
от 6 300 грн.
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 110 |
| Вага | 156 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
708 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 128 |
| Вага | 122 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
1 710 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 111 |
| Вага | 89 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
2 084 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 105 |
| Вага | 85 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
1 489 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 112 |
| Вага | 128 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
1 005 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 117 см |
| Вага | 84 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 935 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 139см |
| Вага | 200 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 845 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 см |
| Вага | 76 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
5 292 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 124 см |
| Вага | 67 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
11 610 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 110 см |
| Вага | 127 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
2 961 грн.
Повідомити коли з’явиться
