| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
8 024 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 132 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
9 877 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 119 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
4 430 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 99 см |
| Вага | 85 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
3 102 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 127 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 500 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
4 402 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 129 см |
| Вага | 150 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
10 050 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 126 см |
| Вага | 165 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 305 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 95 см |
| Вага | 45 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
22 950 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 80 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
3 375 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 68 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
8 256 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 130 см |
| Вага | 144 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
4 855 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 142 |
| Вага | 126 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
11 925 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Кількість секцій | 2 |
| Транспортувальна довжина | 113 |
| Вага | 59 |
Характеристики
от 3 750 грн.
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 111 |
| Вага | 144 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 240 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 137 |
| Вага | 148 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
1 899 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 |
| Вага | 135 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
2 635 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 137 |
| Вага | 137 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
1 899 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 128 см |
| Вага | 87 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 341 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 см |
| Вага | 229 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
600 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
