4 930 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 120 см |
| Вага | 116 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
5 010 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 142 см |
| Вага | 155 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
3 200 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 129 см |
| Вага | 140 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
8 130 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 111 см |
| Вага | 270 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 520 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 157 см |
| Вага | 207 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
2 025 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 150 см |
| Вага | 108 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
8 320 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 120 |
| Вага | 84 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
10 125 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 64 |
| Вага | 136 |
| Кількість секцій | 4 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
2 952 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 108.5 |
| Вага | 100 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 518 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 124 |
| Вага | 103 |
| Клас | Light |
Характеристики
2 236 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 124 |
| Вага | 135 |
| Клас | Light |
Характеристики
1 894 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 112 |
| Вага | 136 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 349 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 98 см |
| Вага | 71 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 161 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 154 см |
| Вага | 224 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 998 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 128 см |
| Вага | 81 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
5 400 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Транспортувальна довжина | 119 см |
| Вага | 65 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
11 115 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 95 см |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
1 642.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 125 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
1 647 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 см |
| Вага | 137 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
2 880 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
