| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 139 см |
| Вага | 120 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
4 500 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
4 110 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 125 см |
| Вага | 142 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
4 455 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 103 см |
| Вага | 95 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
6 485 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 125 см |
| Вага | 152 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
6 070 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 142 см |
| Вага | 145 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
9 792 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 172 см |
| Вага | 218 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
2 160 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 70 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
6 530 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 131 |
| Вага | 74 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
12 150 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 56 |
| Вага | 54 |
| Кількість секцій | 4 |
| Клас | Super Ultra Light |
Характеристики
3 195 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 95 |
| Вага | 135 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
672 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 |
| Вага | 122 |
| Клас | Light |
Характеристики
1 663 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 133 |
| Вага | 165 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
3 493 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 174 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
1 055 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 104 |
| Вага | 113 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
2 554 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 117 см |
| Вага | 94 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 025 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 125 см |
| Вага | 184 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 708 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 140 см |
| Вага | 256 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
2 257.27 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 107 см |
| Вага | 59 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Super Ultra-Light |
Характеристики
10 575 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 110 см |
| Вага | 117 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
2 961 грн.
Повідомити коли з’явиться
