4 735 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 127 см |
| Вага | 137 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
4 125 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 142 см |
| Вага | 190 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 680 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 164 см |
| Вага | 170 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
8 640 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 150 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
4 690 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 143 см |
| Вага | 108 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
1 683 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Вага | 104 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
7 220 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 120 |
| Вага | 90 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
10 125 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Кількість секцій | 2 |
| Транспортувальна довжина | 105 |
| Вага | 68 |
| Клас | Super Ultra Light |
Характеристики
от 4 140 грн.
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 110 |
| Вага | 156 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
708 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 128 |
| Вага | 122 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
1 710 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 111 |
| Вага | 89 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
2 084 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 105 |
| Вага | 85 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
1 489 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 112 |
| Вага | 128 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
1 005 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 124 см |
| Вага | 105 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 115 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 139 см |
| Вага | 202 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 926 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 см |
| Вага | 75 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
5 175 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 112 см |
| Вага | 58 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
10 800 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 95 см |
| Вага | 126 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
2 002.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 120 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 561.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
