| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 90 см |
| Вага | 60 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Super Ultra-Light |
Характеристики
1 449 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 114 см |
| Вага | 79 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
3 219 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 133 |
| Вага | 134 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra Heavy |
Характеристики
12 600 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Кількість секцій | 4 |
| Транспортувальна довжина | 61 |
| Вага | 80 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
от 2 745 грн.
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 109 |
| Вага | 117 г |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
1 240 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 |
| Вага | 109 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 663 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 134 |
| Вага | 116 |
| Клас | Light |
Характеристики
2 417 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 88 |
| Вага | 91 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
1 446 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 |
| Вага | 159 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 099 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 108 см |
| Вага | 77 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 341 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 154 см |
| Вага | 226 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 124 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 131 см |
| Вага | 86 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
5 517 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 141 см |
| Вага | 80 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
11 610 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 95 см |
| Вага | 69 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra Ultra-Light |
Характеристики
1 732.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 118 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
1 512 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 |
| Вага | 124 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
2 880 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 125,5 см |
| Вага | 197 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Super Extra-Heavy |
Характеристики
3 645 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 111 см |
| Вага | 93 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
1 170 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 103 см |
| Вага | 72 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
945 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 66 см |
| Вага | 180 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
