| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 109 |
| Вага | 96 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
1 518 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 138 |
| Вага | 200 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
870 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119.5 |
| Вага | 149 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
1 307 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
13 409 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
16 271 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
13 727 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
16 952.05 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 107 см |
| Вага | 90 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
20 193 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
14 344.45 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 1 |
| Клас | Medium |
Характеристики
20 564 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 1 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
20 564 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 1 |
| Клас | Medium |
Характеристики
21 730 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 209 см |
| Кількість секцій | 1 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
20 352 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 217 см |
| Кількість секцій | 1 |
| Клас | Light |
Характеристики
19 822 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 217 см |
| Кількість секцій | 1 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
20 034 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 208 см |
| Кількість секцій | 1 |
| Клас | Medium |
Характеристики
20 087 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
22 472 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
15 387.49 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
23 322.12 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 199 см |
| Кількість секцій | 1 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
20 246 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
