| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 96 см |
| Вага | 190 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 99 см |
| Вага | 271 г |
| Кількість секцій | 3 + 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Кількість секцій | 3+3 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
| Кількість секцій | 3+2 |
| Транспортувальна довжина | 135 см |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 128 см |
| Вага | 260 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 121 см |
| Вага | 149 г |
| Кількість секцій | 2+3 |
| Клас | Light |
Характеристики
3 510.90 грн.
Матеріал бланка—Карбон
- Карбон
Матеріал руків'я—Пробка/EVA
- Пробка/EVA
Довжина—До 270
- До 270
- До 300
- До 360
- До 390
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 125 см |
| Вага | 340 г |
| Кількість секцій | 3+4 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 139 см |
| Вага | 298 г |
| Кількість секцій | 3 + 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Кількість секцій | 3+3 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 117 см |
| Вага | 250 г |
| Кількість секцій | 3+2 |
Характеристики
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 128 см |
| Вага | 265 г |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 154 см |
| Вага | 139 г |
| Кількість секцій | 2+4 |
| Клас | Light |
Характеристики
15 636.15 грн.
от 15 636.15 грн.
Матеріал бланка—Карбон
- Карбон
Матеріал руків'я—Пробка
- Пробка
Довжина—До 300
- До 300
- До 330
- До 360
- До 390
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 г |
| Вага | 205 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 см |
| Вага | 318 г |
| Кількість секцій | 3 + 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 3+2 |
| Клас | Extra Heavy |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 154 см |
| Вага | 240 г |
| Кількість секцій | 2+3 |
Характеристики
| Кількість секцій | 3+2 |
| Транспортувальна довжина | 135 см |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 128 см |
| Вага | 255 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
Серія HI-PRO SUPER FEEDER приваблива потужними вудлищами HEAVY класу, які використовуються на річках при лові на великих дистанціях від берега. Фідера мають універсальний середньо швидкий лад, величезну лінійку довжин і тестів.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 115 см |
| Вага | 147 г |
| Кількість секцій | 2+3 |
| Клас | Light |
Характеристики
6 235.20 грн.
Матеріал бланка—Карбон
- Карбон
Матеріал руків'я—Пробка/EVA
- Пробка/EVA
Довжина—До 270
- До 270
- До 300
- До 330
- До 360
- До 390
- До 420
Повідомити коли з’явиться
