| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 116 |
| Вага | 310 г |
| Клас | Medium |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 134 см |
| Вага | 215 г |
| Кількість секцій | 2 + 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 83 см |
| Вага | 95 г |
| Кількість секцій | 1+2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 140 см |
| Вага | 292 г |
| Кількість секцій | 3+2 |
Характеристики
4 699 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Транспортувальна довжина | 147 см |
| Кількість секцій | 2+2 |
Характеристики
5 806 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 154 |
| Вага | 220 г |
| Кількість секцій | 3 |
| Клас | Light |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 158 см |
| Вага | 265 г |
| Кількість секцій | 2 + 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 70 см |
| Вага | 298 г |
| Кількість секцій | 7+3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 230 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 127 см |
| Вага | 295 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 135 см |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
4 487 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 158 |
| Вага | 605 г |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 130 см |
| Вага | 443 г |
| Кількість секцій | 3 + 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 70 см |
| Вага | 246 г |
| Кількість секцій | 6+3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 274 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
| Матеріал руків'я | EVA |
| Кількість секцій | 3+2 |
| Транспортувальна довжина | 135 см |
| Вага | 486 г |
Характеристики
1 255.50 грн.
от 1 255.50 грн.
Довжина—До 390
- До 300
- До 330
- До 360
- До 390
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 108 см |
| Вага | 245 г |
| Кількість секцій | 3+2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Вага | 324 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
3 730 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Вага | 280 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
1 905 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Вага | 300 г |
| Кількість секцій | 3+5 |
Характеристики
1 799 грн.
Повідомити коли з’явиться
